Warsztaty makijażowe Ingrid Cosmetics 27.05.2017r


Hej!

Jakiś czas temu udało mi się wygrać warsztaty makijażowe. Zaczęło się to tym, że na fp INGRID COSMETICS  wyhaczyłam konkurs gdzie do wygrania były warsztaty w siedzibie VERONA PRODUCTS PROFESSIONAL w Sochaczewie. Pomyślałam super opcja - to po drodze do mnie od rodziców więc jak znalazł. Zatem wzięłam udział, naskrobałam elaborat i niecierpliwie sprawdzałam wyniki w dniu kiedy miały się pojawić (25.06), bo nie wiedziałam czy wracać do siebie czy zostać - w końcu to 130 km, a przez Warszawę nawet ze 170 km, także jazda w te i z powrotem nie była mi na rękę, choć i tak nie bardzo miała bym się tam jak dostać zostając u rodziców. ;) Ostatecznie pojechałam do domu i myślałam, że szans już i tak nie mam. Jednak los się uśmiechnął i już prawie mając wysiadać z autobusu sprawdziłam powiadomienia na facebooku i okazało się, że zostałam oznaczona przez Ingrid - pomyślałam to nie możliwe. Zajrzałam w wyniki i faktycznie się udało. Szaleńczo się cieszyłam. :) 


W domu nie bardzo wiedziałam jak to powiedzieć Adamowi, ale jakoś się udało no i nawet pojechał ze mną jak dowiedział się że stawiam paliwo. :D Oczywiście oboje skorzystaliśmy - on pojeździł sobie po pobliskich komisach samochodowych i pokacił brykę, a ja sobie poszłam spełniać marzenia - co nie znaczy że nie lubię po komisach chodzić. :P

Mój MakeUp z dnia warsztatów

Na warsztatach (27.06 - normalnie prezent na Dzień Matki :D ) w sumie dużo więcej się nie dowiedziałam niż wiedziałam, ale mimo to mój makijaż jest teraz moim zdaniem bardziej dopasowany do mnie. Wcześniej liczyły się tylko brązy w cieniach, a okazuje się że jestem zimą więc jednak zimne kolory do mnie pasują najbardziej. W zasadzie pod tym względem i mojej cery ogólnie potrzebowałam kilku rad. Wyciągnęłam z warsztatów ile się dało, choć żałuję, że jednak nie robiłam zdjęć na samych warsztatach, ani nie zadawałam więcej pytań. :P
Warsztaty obejmowały 

- Dobór podkładu do potrzeb cery, rodzaje kształtów twarzy, konturowanie na mokro i sucho, praca z pudrem - praktyka 1,5 h
- Analiza kształtu oka, makijaż oka dzienny lub okazjonalny - praktyka 1,5 h
- Modelowanie łuku brwiowego - praktyka 30 min.
- Korygowanie rysunku ust - praktyka 30 min.
Dodatkowo triki makijażowe - praktyka 30 min.


Łącznie warsztaty trwały od 10-16 czyli dobre 6 godzin. Ja oczywiście musiałam się chwilkę spóźnić, co już chyba u mnie jest normą. :D Tym razem Adam się wolno wywlekał z łóżka, no a jeszcze trzeba było tankować, gdyby nie to - byłabym akurat. ;) Było nas 4 oraz prowadząca warsztaty p. Kasjana Serafin - swoją drogą bardzo miła i sympatyczna osóbka. :) No i był jeszcze ktoś, ale kim był tam to nie wiem, jedynie to wiem, że na koniec robił za fotografa. :PNa koniec dostałyśmy dyplomy i pakę kosmetyków o wartości 100 zł. Co oczywiście mnie bardzo ucieszyło, bo kto nie lubi gratisów? ;) Choć sam dyplom chyba bardziej mnie usatysfakcjonował niż te kosmetyki. ;)


No i brawa dla jednej z dziewczyn, która przeszła naprawdę ogromną metamorfozę. Byłam pod wrażeniem zmiany i szkoda, że nie robiłyśmy zdjęć przed i po. ;)  

Jeżeli ktoś chciałby się dowiedzieć coś więcej o tej marce to odsyłam na stronkę VERONA COSMETICS.I na koniec pokażę Wam jak moje makijaże wyglądają teraz - nieco inaczej ;)

Dzień po warsztatach z kosmetykami Ingrid Cosmetics
I makijaż jaki był wykonany na mnie (również i przeze mnie w części) na warsztatach:Od razu jakoś ten makijaż mnie nie zachwycił - z uwagi na prześwitujące blizny, ale jak teraz tak patrzę to nawet nieźle nam wyszedł. :)

*Zdjęcia z warsztatów zapożyczyłam ze strony Ingrid Cosmetics 

Pozdrawiam,
Janettt 

4 komentarze:

 1. Moim zdaniem lepiej CI w czerwonych ustach niż różach :) Fajnie wyglądają takie warsztaty, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a wg mnie to zależy kiedy :D czasami mam wrażenie, że czerwień mi nie leży a fiolety tak i na odwrót. :P zależy od nastroju i na pewno od reszty makijażu i fryzury, znaczenie też ma na pewno ubiór - bo jednak wszystko powinno wg mnie współgrać ;)

   dziękuję :)

   Usuń
 2. chętnie bym się wybrała na taki warsztat :) Ładne kolorki masz na ustach- pasują Ci ;)

  OdpowiedzUsuń

Skoro już tu jesteś mam nadzieję zostawisz jakiś ślad. :)

Copyright © 2014 Świat obiektywem Janettt , Blogger